MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Matsalsstolar 9478120

nr 947 8120

Matsalsstolar

6 st. 1800-tal, 2 st. med skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 mars 2015
kl 20:32:18

8/3 21:10:58 1      Vinnande bud